Çiftlik Oyunu

Arkadaşım Pedro Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Arkadaşım Pedro Oyunu
Arkadaşım Pedro Oyunu Nasıl oynanır;
Arkadaşın Pedro'yu takip et ve gangsterlerle dolu bir maceraya atıl! Duvarlardan atlayın, düşman mermilerini atlatmak ve sokaklardaki kötü adamları ortadan kaldırmak için zamanı yuvarlayın ya da yavaşlayın! Yolda yeni silahlar ve sağlık kitleri toplamayı unutmayın. WASD tuşlarını kullanarak taşımak, atlamak ve yuvarlayın. Farenizi kullanarak nişan alın ve vurmak için tıklayın. Mermileri atlatmak ve mükemmel atış yapmak için Shift tuşuna veya Boşluk çubuğuna basarak zamanı yavaşlatın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Arkadaşım Pedro oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 602 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.