Çiftlik Oyunu

Barış Muhafızı Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Barış Muhafızı Oyunu
Barış Muhafızı Oyunu Nasıl oynanır;
Küresel barış kararsızlaştı, çünkü düşman robot birlikleri barışçıl topraklarınıza saldırdı. Barış Muhafızı olarak oyna, görevlerini tamamla ve gerekli her türlü yolla barışı ve ahlakı arttır! W, S veya Yukarı ve Aşağı ok tuşlarını kullanarak hareket etmek, fareyi hedeflemek, fare düğmesini ateşlemek için basılı tutun, çömelmek için bırakın. El bombası için 1'e, sağlık için 2'ye, EMP için 3'e basın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Barış Muhafızı oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 451 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.