Çiftlik Oyunu

Benim Güzel Çiftliğim Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Benim Güzel Çiftliğim Oyunu
Benim Güzel Çiftliğim Oyunu Nasıl oynanır;
Kendi çiftliğinizin olmasıyla ilgili en iyi şey, her zaman taze meyve ve sebze yiyebileceğinizdir! Ayrıca, çiftlik evinizde de çok dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz! Neden kendi çiftliğinizi alıp tasarlamaya başlamıyorsunuz? Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra sağ alttaki START butonuna ve ardından OK butonuna tıklayın. Oyundaki amacınız kendi güzel çiftliğinizi hayalinizdeki gibi tasarlamak. SAĞ ve SOL ok butonları arasından seçtiğiniz objenin (çiftlik şekli, yapı, tarla, hasat, bitkiler, hayvanlar, su kuyusu) bir alt kısımdan hangisi olacağını seçin. Oyunu fare ile oynuyoruz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Benim Güzel Çiftliğim oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 1323 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.