Çiftlik Oyunu

Boşluğun Efsanesi 2 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Boşluğun Efsanesi 2 Oyunu
Boşluğun Efsanesi 2 Oyunu Nasıl oynanır;
The Black Gate'in iç odalarında uyandıktan sonra, Void Ritüelini atmak için Arch Mage Gazzen tarafından kullanılan güçlü bir antik kitabı keşfedersiniz. Şimdi The Void'in istilacı şeytani güçlerini yenmek ve diğer üç uzun süredir kaybolan Eski Tomes'i geri almak için Calderia'nın dört bir köşesine gitmelisin! WASD, Ok tuşlarını veya fareyi hareket ettirmek için kullanın; R daha hızlı çalışmayı değiştirmek için; Kısayol tuşlarını görmek için fareyi kullanın. Karakteriniz sıkışmışsa, lütfen menü ekranında Stuck Karakteri Sıfırlayın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Boşluğun Efsanesi 2 oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 271 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.