Çiftlik Oyunu

Buğday Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Buğday Çiftliği Oyunu
Buğday Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
Merhaba Çiftçi! Bu oyunda oklarla sana gösterilen işleri yapacaksın. Önce bahçeyi belleyeceksin sonra tohumları ekip bahçeyi sulayacaksın. Ektiğin buğdaylar büyüdüğünde onları biçip ahırdaki hayvanları besleyeceksin. Oyunu fare ile oynuyorsunuz. Bu oyun ile adım adım nasıl çiftçi olunur öğrenin. Oyun çok kolay sadece ilk başta okla gösterilen işleri yapman yeterli.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Buğday Çiftliği oyunu 1 Aralık 2018, Cumartesi günü eklendi ve 365 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.