Çiftlik Oyunu

Büyük Fetih Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Büyük Fetih Oyunu
Büyük Fetih Oyunu Nasıl oynanır;
Altın çağda, kutsal neşe halkının çalınmasına kadar hoş bir şekilde yaşadık. Bir dizi görkemli savaşta lider yeteneklerini kanıtla ve düşman kalelerini ele geçirerek kutsal geri dönüşü kazan! Büyük fetih başlasın! Binalardan herhangi birini seçmek için tıklayın, birden fazla bina seçmeniz gerekiyorsa Shift + tuşuna basın. Bir binanın seçimini kaldırmak için sadece boş bir alana tıklayın veya Boşluk çubuğuna basın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Büyük Fetih oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 569 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.