Çiftlik Oyunu

Çemberleri Kes Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Çemberleri Kes Oyunu
Çemberleri Kes Oyunu Nasıl oynanır;
Yabancılar indi ve çiftçilerin beyinlerini yemek istiyor! Ahırı savunmalısın. Kırpma dairelerini seçtiğiniz yolu takip etmeleri için stratejik olarak düzenleyin. Öyleyse askeri mallarını yerleştir ve onları uzaya fırlat! Kırpma Çemberlerini yerine sürükleyin. Silah al ve yerleştir. Fareyi kullan.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Çemberleri Kes oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 129 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.