Çiftlik Oyunu

Çiçek Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Çiçek Çiftliği Oyunu
Çiçek Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
Bu oyunda çiçekleri çok seven Ayşe'ye yardım etmemiz gerek. Ayşe diyor ki: Çiçeklerin harika dünyasına girebileceğiniz çiçek çiftliğime hoş geldiniz! Herzaman hasattan ekimden bir çiçeğin büyümesini izlemek inanılmaz bir şey! Benim işim onları tohumlamak, sulamak, hasat etmek ve aralarında yeni türler eklemek için burada! Amacım, tüm zamanların en büyük çiçek çiftliğine sahip olmak. Eğer çiçekleri seviyorsan, bana yardım edebilirsin! Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra sağ taraftaki PLAY butonuna tıklayın ve ardından OK butonuna tıklayın. Oyunu fare ile oynuyorsunuz. Ayşeye yardım etmek için gösterilen okları takip edebilirsin.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Çiçek Çiftliği oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 175 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.