Çiftlik Oyunu

Çiftlik Çılgınlığı: Pizza Partisi Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Çiftlik Çılgınlığı: Pizza Partisi Oyunu
Çiftlik Çılgınlığı: Pizza Partisi Oyunu Nasıl oynanır;
Orjinal adı Farm Frenzy Pizza Party olan oyuna START butonu ile başlayın. Oyundaki amacınız oyuna başladığımızda ortadaki hayvanları beslemek ve onların yumurta, süt ve etini alarak para kazanmak. Oyundaki her bölümdehayvan sayısı artıyor ve oyun gittikçe zorlaşıyor ama kazanacağımız parada artıyor. Bu oyunda dikkat etmemiz gereken bir nokta var oda çiftlik hayvanlarımıza çılgınlar gibi saldıran ayı ve pandalar. Çiftlik hayvanlarımıza saldıran ayı ve pandaların üstüne tıklayarak onları kafese kapatmalı ve çiftlik hayvanlarımızı güvene almalı korumalıyız. Eğer keçi ve tavuk ve diğer hayvanlarımızı korumaz isek saldıran ayı ve pandalar bütün hayvanlarımızı oyundan atar ve çok büyük zarar edebiliriz. Oyunu fare ile oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Çiftlik Çılgınlığı: Pizza Partisi oyunu 6 Ocak 2019, Pazar günü eklendi ve 170 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.