Çiftlik Oyunu

Çiftlik İşletme Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Çiftlik İşletme Oyunu
Çiftlik İşletme Oyunu Nasıl oynanır;
Ahmet çiftlikleri yönetmek, penguen yetiştiriciliği ve takı yapımında kendini denemek için Afrika, Güney Amerika ve diğer egzotik yerlere seyahat eder. Amacı yardım ettiği kişilerin oylarını alarak çiftçi birliği başkanı olmaktır. Çiftlik işletme oyununda Ahmet'e yardım etmelisiniz. Oyunu fare ile oynuyorsunuz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Çiftlik İşletme oyunu 6 Aralık 2018, Perşembe günü eklendi ve 273 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.