Çiftlik Oyunu

Çiftlik Öpücüğü Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Çiftlik Öpücüğü Oyunu
Çiftlik Öpücüğü Oyunu Nasıl oynanır;
Oyuna başlamak için sağ alttaki PLAY GAME butonuna tıklayın ve ardından direk oyuna başlamak için SKIP butonuna veya NEXT butonu ile oyun ile ilgili bilgileri okuyun. Oyunu fare ile oynuyorsunuz. Oyundaki amacınız çiftlikteki hindilere bakmanız ve size verilen süre boyunca çiftlikteki aşıkların öpüşmesini sağlamalı ve öpüşürken kaçmaya çalışan hindilere engel olmalısınız.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Çiftlik Öpücüğü oyunu 1 Aralık 2018, Cumartesi günü eklendi ve 792 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.