Çiftlik Oyunu

Çiftlik Simülatörü Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Çiftlik Simülatörü Oyunu
Çiftlik Simülatörü Oyunu Nasıl oynanır;
Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın. Oyundaki amacınız: çiftliğiniz de otlayan ineklerinizi onları kaçırmaya gelen uzay araçlarından korumak. Uzak araçları otlayan ineklerinizi alıp kaçırmaya çalışırken onları elinizdeki tüfek ile vurmalısınız. Hızlı olmanız gerek sayıları gittikçe artıyor. Ateş etmek ve nişan almak için fareyi kullanın.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Çiftlik Simülatörü oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 96 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.