Çiftlik Oyunu

Çöp Adam Savaşı 2 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Çöp Adam Savaşı 2 Oyunu
Çöp Adam Savaşı 2 Oyunu Nasıl oynanır;
Daha önce kontrol ettiğiniz imparatorlukların çoğu isyan ettiler - anavatanlarının eteklerinden kaçıyorlardı. Magikill'in öncülüğünde, isyancılar Sipariş İmparatorluğunuz için tehlikeli bir tehdit haline geldi! Inamorta ülkesine geri dönün ve insanları bir pankartın altında birleştirin ... ama dikkat edin, havada yeni bir kötülük var ve bölünmüş yüzle başa çıkamayacaksınız! Şimdi bir ordu kur. Hareket etmek için farenizi, Saldırı Modu'nu değiştirmek için A'yı, konumu tutmak için H'yi, tüm birimleri seçmek için Boşluk çubuğunu kullanın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Çöp Adam Savaşı 2 oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 577 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.