Çiftlik Oyunu

Damla Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Damla Çiftliği Oyunu
Damla Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
Bu küçük yaratıklar için "Büyük Ağabey" sizsiniz. Onları uzun süre güvende tutmaya çalışın. Onları ağır toplardan, enfekte balçık ve patlayıcılardan koruyun. Damlaya tıklayarak ve onu güvenli bir yere sürükleyerek yapabilirsiniz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Damla Çiftliği oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 92 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.