Çiftlik Oyunu

Deniz Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Deniz Çiftliği Oyunu
Deniz Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
Deniz çiftliğini, Altın Bir İdol'e sahip olmanın bir çiftçi için en büyük onur olduğu sualtı dünyasında koş! Deniz bitkilerini büyütün ve onları yeterince para kazanmak için satarak, nihai hedefinize ulaşana kadar çiftliğinizi sürekli olarak geliştirin: Altın İdolü satın almak ... Oynamak için farenizi kullanın, kilidi açılmış tohumları ekmek için Shop'u ziyaret edin veya bir toplayıcı, pulluk, biçerdöver, nakliyeci ve daha fazlasını işe alın!
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Deniz Çiftliği oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 98 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.