Çiftlik Oyunu

En İyi Çiftlik Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » En İyi Çiftlik Oyunu
En İyi Çiftlik Oyunu Nasıl oynanır;
Gelmiş geçmiş en iyi çiftlik oyunu! Best Farm. Amacınız, 10 farklı fabrika türünü tek seferde yöneterek başarılı bir çiftliği işletmek! Bitki tohumları, su ve mahsulleri hasat edin, ürettiğiniz ürünleri pazarda satın veya fabrikalarınıza hizmet etmek için ahırınızda saklayın. En iyi çiftlik oyunu fare ile oynanıyor. Çiftliği iyi yönetin ve para kazanın, en havalı çiftçi olun!
Çiftlik Oyunları kategorisindeki En İyi Çiftlik oyunu 29 Kasım 2018, Perşembe günü eklendi ve 2823 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.