Çiftlik Oyunu

Farm Away 3 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Farm Away 3 Oyunu
Farm Away 3 Oyunu Nasıl oynanır;
Oyunu fare ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra ortadaki PLAY butonuna tıklayın. İyi eğlenceler. Çiftlik Away'in üçüncü oyunu daha büyük seçeneklerle geri döndü! Çiftliğinizi çok iyi yönetiyorsunuz, şimdi de dekorasyonunu değiştirme şansınız var: yeni araziler, evler ve sevimli evcil hayvanlar. Yeni nesneleri denemek ve rüya çiftliğini bir kez daha tasarlamak için zaman ayırın. Yeni bir arazide başka bir çiftlik oluşturabilir veya daha önce olduğu gibi bir nesneyi kaldırabilirsiniz. İyi eğlenceler!
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Farm Away 3 oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 243 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.