Çiftlik Oyunu

Farm Away 4 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Farm Away 4 Oyunu
Farm Away 4 Oyunu Nasıl oynanır;
Dinlendirici çiftliğinizi ziyaret etme ve şehirden uzaklaşma zamanı! En sevdiğiniz sebzeleri ve meyveleri bir süre önce hasat ettiniz, ancak sevimli hayvanlarınızın dikkatini çekmeyi unutmuştunuz. Gizli çiftlikte ördekler ve inekler, penguenler ve kirpi birlikte yaşıyorlar. Yeni evler inşa edin ve onları mutlu etmek için çiftliğinizi dekore edin! Oyunu fare ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra ortadaki PLAY butonuna tıklayın. İyi eğlenceler.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Farm Away 4 oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 301 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.