Çiftlik Oyunu

Farm Away 5 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Farm Away 5 Oyunu
Farm Away 5 Oyunu Nasıl oynanır;
Çiftlik Away 5'e hoş geldiniz! Çiftliğinizi daha sevimli evcil hayvanlar ile dekore edebilirsiniz. Güzel bir koyun, bir maymun ve bir muz ağacı ya da bir kanguru ve altın hamster ya da küçük ördekleri olan bir tavuk kümesi! Tüm seçimleri görmeye ve kendi çiftliğinizde dinlenmeye başlayalım. Oyunu fare ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için ortadaki PLAY butonuna tıklayın. İyi eğlenceler.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Farm Away 5 oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 225 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.