Çiftlik Oyunu

Farm Days Çiftlik Günleri Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Farm Days Çiftlik Günleri Oyunu
Farm Days Çiftlik Günleri Oyunu Nasıl oynanır;
Bir çiftliği miras aldığınız sevimli bir sosyal oyun olan Farm Days'ı oynayarak harika bir çevrimiçi topluluğa katılın. Geri çekilip mahsulün büyümesini izleyemezsin. Bu çiftlik çok eski ve korkunç bir durumda. İşe gelme zamanı! Aşırı büyümüş arazileri temizleyin ve alanları karıştırın. Sow tohumları ve ekinlerine dikkat edin. Ürününüzü hasat edin ve satmak için çiftçi pazarına getirin. Çiftlik hayvanları, tarım makineleri, yeni araziler ve yeni ürünler satın almak için kazandığınız parayı kullanabilirsiniz! Arkadaşlarına da çiftliklerinde yardım et! Oyunu fare ile oynuyorsun.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Farm Days Çiftlik Günleri oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 573 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.