Çiftlik Oyunu

Farm Mania Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Farm Mania Oyunu
Farm Mania Oyunu Nasıl oynanır;
Eski çiftliği sıfırdan en yüksek seviyeye kadar geliştirin ve mezuniyet çalışmalarından mükemmel bir not almaya çalışın. Sadece bitkileri ekip satmayacaksınız. Olmaz! Lezzetli turta ve ekmek pişirmeli, sıcak atkı ve eldiven yaparak para kazanmalısınız. Oyunu oynamak için fareyi kullanın.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Farm Mania oyunu 1 Aralık 2018, Cumartesi günü eklendi ve 1406 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.