Çiftlik Oyunu

FarmVille 2 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » FarmVille 2 Oyunu
FarmVille 2 Oyunu Nasıl oynanır;
Oyun yüklenince NEW GAME butonuna tıklıyoruz. Ardından adımızı, nickimizi yazıyoruz OK butonuna tıklayıp oyuna başlıyoruz. Oyunu faremiz ile oynuyoruz. Çok güzel bir oyun.Hayvanlarınızı besliyorsunuz, sebzeler, meyveler ekiyorsunuz. Bunları toplayıp satıyorsunuz, eviniz var. Günlük yapmanız gereken işler var. İşlerinizi bitirip evinize gittiğiniz zaman END DAY butonuna tıklamalısınız. Biraz oynayınca çok seveceksiniz ve nasıl oynandığını, neler yapmanız gerekitği daha iyi anlayacaksınız. İyi eğlenceler.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki FarmVille 2 oyunu 11 Aralık 2018, Salı günü eklendi ve 217 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.