Çiftlik Oyunu

Hasat Hikayesi Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Hasat Hikayesi Oyunu
Hasat Hikayesi Oyunu Nasıl oynanır;
Hasat Hikayesine Hoş Geldiniz! Mehmet bu çiftliğin müdürüdür ürünlerini ve mallarını satmak için yardıma ihtiyacı vardır! Bu işletmeyi nasıl çalıştıracağınızı ve Mehmet'in nasıl yönetileceğini öğrenmek için oyundaki eğiticiyi takip edin. Ürünlerinizi satmak, para kazanmak, işinizi büyütmek, yükseltmeler almak için bu hasat hikayesinin tadını çıkarın! Oyun fare ile oynanıyor. İyi eğlenceler.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Hasat Hikayesi oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 1692 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.