Çiftlik Oyunu

Hayatta Kalma Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Hayatta Kalma Çiftliği Oyunu
Hayatta Kalma Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
Arka bahçedeki çiftlikte ürünler yetiştir ve aynı anda zombileri vurmak için silahını al - bu kamptan sorumlu tek cesur kişisin! Hayatta kaldıkça yeni tohumlar, bariyerler veya silahlar satın alın, atıcılar kullanın ve zombileri çiftlikten uzak tutun! Hayatta kalan kampı sahip olduklarınla koruyabilir misin? Menüdeki herhangi bir şeyi seçmek / satın almak, düğmeleri kullanmak veya çekim yapmak için tıklayın. Silahını yeniden yüklemek için Boşluk çubuğuna basın.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Hayatta Kalma Çiftliği oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 95 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.