Çiftlik Oyunu

Hordlar ve Lordlar Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Hordlar ve Lordlar Oyunu
Hordlar ve Lordlar Oyunu Nasıl oynanır;
Bir zamanlar Ingelron krallığı Göklerin eline geçti. Başkent alevler içine girdiğinde, sarayı Kral'la birlikte demirböceklere uçurdu. Ülke kaosa girdi. Soyguncular zenginlerden aldı, çoğunu tuttu ve bazılarını fakirlere verdi ... Takımlarınızı savaş alanına yerleştirin ve onlara acımasız düşman ordularıyla karşı karşıya kalın! Nedenselliklerinizi minimumda tutmaya çalışın ve her savaştan zaferle çıkın. Sadece savaşı kazanırsanız saklayacağınız ganimet toplayın. Takımları kiralamak ve yükseltmek için ganimetini kullanın. Birimleri yerleştirmek için farenizi kullanın (döndürmek için tıklayın ve sürükleyin). Seçmek için birime veya bayrağa tıklayın, işaretleyin ve nereye taşınacağınıza tıklayın. Kadranı seçmek için 1-8 sayı tuşlarını da kullanabilirsiniz. Bir seviyeyi tamamlayamıyorsanız, daha önce tekrar oynatmayı deneyin ve yükseltmeler için para kazanın. İyi şanslar!
Genel Oyunlar kategorisindeki Hordlar ve Lordlar oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 269 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.