Çiftlik Oyunu

Horoz Ronnie Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Horoz Ronnie Oyunu
Horoz Ronnie Oyunu Nasıl oynanır;
Ronnie ile tanış. Görevli cesur bir horoz. Çiftliği için yiyecek toplamak zorunda. Ama kötü hayvanlar tarafından kovalanıyor. Dahası, yer delik ve kaya gibi engellerle doludur ve düşmemeli veya düşmemelidir! Her seviyede mümkün olduğunca fazla yiyecek toplamasına yardımcı olabilir misiniz? İyi şanslar! Ronnie'ye rehberlik etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Horoz Ronnie oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 243 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.