Çiftlik Oyunu

İnek Ahırı Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » İnek Ahırı Oyunu
İnek Ahırı Oyunu Nasıl oynanır;
İnekleriniz için bakım yapın ve mandıra imparatorluğunuzu büyütmek için para kazanın! Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklamanız yeterli, eğer ardından yine seçenek gelirse SKIP butonuna tıklayın. Oyunu fare ile oynuyorsunuz. İyi şanslar.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki İnek Ahırı oyunu 6 Aralık 2018, Perşembe günü eklendi ve 2099 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.