Çiftlik Oyunu

Jacksmith Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Jacksmith Oyunu
Jacksmith Oyunu Nasıl oynanır;
Sahte adam ve Jacksmith savaşçıları için en iyi silah zanaat! Sizi karadan geçen bir görev için bir eşeksiniz, ancak yollar çeşitli canavarlar tarafından engellendi. Yardım için yerel savaşçı klanlarını aramanın zamanı geldi! Cevherinizi seçin, kalıbınızı seçin, eritin, dökün, inşa edin ve tasarlayın. Kılıç, yay, ok, eksen, kalkan veya diğer şeyler olsun, mükemmel silahı yapmak için beceri ve stratejiye ihtiyacınız olacak. Tüm askerleriniz donatıldığında, yolunuzda ilerlemek için savaşmak için kapalı! Savaşçılar savaşırken, ganimet toplamanız ve güvenilir topunuzla yardım etmeniz gerekir. Daha iyi silahlar yapmak için daha iyi cevherleri ve parçaları toplayın ve kötü büyücü Dudley'e doğru karada ilerlemeye devam edin! Farenizi kullanarak seçim yapın, dökün, çekiçleyin, inşa edin ve savaşın. Daha fazla bilgi için oyun içi öğreticiyi izleyin.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Jacksmith oyunu 16 Şubat 2020, Pazar günü eklendi ve 97 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.