Çiftlik Oyunu

Kaçırılma Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Kaçırılma Oyunu
Kaçırılma Oyunu Nasıl oynanır;
Uzak bir çiftlikte, genç bir çocuk robotu üzerinde çalışmak için evden çıktı. Birden gökten kör edici bir ışık geldi ve bir şey yapmadan önce, ışık oğlanı ve robotunu kaçırdı. Şimdi ayrıldılar ve birbirlerine geri dönüş yollarını bulmalılar. Hareket etmek için ok tuşlarını, ateş etmek için Z, kalkan kullanmak için X tuşlarını kullanın.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Kaçırılma oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 124 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.