Çiftlik Oyunu

Kale Yık 2 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Kale Yık 2 Oyunu
Kale Yık 2 Oyunu Nasıl oynanır;
Arcturia'yı ezip ele geçirdikten sonra bile, Redvonian Kralı hala daha fazla kale ezmek için can atıyordu. Söylentiye göre, Kral Blutias, Redvonian Kralı'nın ezilmesini isteyen Crushtania adı verilen ada kümesinde daha güçlü kaleler inşa etti. Kral, size, Seige Master'ı ve Halgrim'i, Blutias'ın imparatorluğunu yok etmek için ülkedeki en büyük beyinleri bir araya getirme yolladı.
Genel Oyunlar kategorisindeki Kale Yık 2 oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 537 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.