Çiftlik Oyunu

Köy Kurma Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Köy Kurma Oyunu
Köy Kurma Oyunu Nasıl oynanır;
Köy kurma oyununda bize verilen yeşil ve büyük araziye istediğimiz şekilde yönetebileceğimiz güzel bir köy kurabiliriz. Bu köyün yönetimi tamamen bizde. SHOP bölümünden köye kurmak istediğimiz ve yetiştirmek istediğimiz herşeyi satın alabiliriz. İstediklerimizi alabilmek için yeterli paramızın olması gerekli. Para kazanabilmek içinde birşeyler yetiştirmeli ve üretmeliyiz. Böylece köyümüzü istediğimiz gibi büyütebilir ve istediğimiz gibi geliştirebiliriz. Oyunu fare ile oynuyorsunuz. Köyümüze yollar yapabilir, nehirler ekleyebilir, hayvanlarımız için ahır ve yetiştirmek için ağaçlar ekleyebilirsiz. Okul bile yapabilirsiniz. Sol alt köşedeki SHOP menüsüne girdikten sonra toplam 4 seçenek çıkıyor, bunlar BUİLDİNGS - ROADS - RİVERS ve DECORATİONS seçenekleri. Buildings menüsünde köyümüze kurabileceğimiz bütün bina çeşitlerini görebilir ve yeterli altınımız varsa satın alıp köyümüze ekleyebiliriz. Buildingins menüsü ile köyümüze altınımız yettiği sürece satın alabileceklerimiz şöyle: Küçük ev, bahçe, su kuyusu, tavuk, günlük kabin, domuz çiftliği, su kulesi, orta ev, inek çiftliği, büyük ev, okul, ahır, kereste fabrikası, kömür madeni, fırın, demirci, kereste avlusu, kütüphane, taş ocağı banka ve belediye binası. ROADS menüsü ilede köyümüze istediğimiz şekilde yollar ekleyebiliriz. İlgili menüye girdikten sonra istediğimiz düzende yol çeşitleri var, istediklerinizi seçerek araçların gidebilmesi için her türlü yolu yapabilirsiniz. RİVERS menüsü ilede köyümüze nehirler ve köprüler ekleyebiliriz, böylece sulak ve verimli bir köyümüz olur. İlgili menüden istediğimiz şekilde nehir ve köprü seçerek köyümüze dahil edebiliriz. DECORATİONS menüsü ilede köyümüze istediğimiz dekorasyonu yapabiliriz. Bu menüden köyümüze çeşitli ağaçlar, çeşmeler ve rüzgar değirmenleri ekleyerek köyümüzü dahada geliştirebiliriz. İyi oyunlar.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Köy Kurma oyunu 8 Ocak 2019, Salı günü eklendi ve 1808 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.