Çiftlik Oyunu

Koyun Berberi Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Koyun Berberi Oyunu
Koyun Berberi Oyunu Nasıl oynanır;
Bu oyundaki amacımız, hayvancılıkla uğraşan çiftçilerin berber dükkanımıza getirdiğini koyunlarına traş ederek para kazanmak. Koyunların yünlerini kesmeden önce koyunları havuzda güzelce yıkamalı ve sonrasında berber koltuğuna alarak traş etmeliyiz. Koyunların yünlerini kesmeden önce yıkamamızın nedeni, kıvırcıklaşmış yünlerini tarakla tarayarak düzeltebilmek içindir. Koyunları traş ettikten sonra koyunların yünlerini müşterinin istediği renge boyamalıyız. Koyunların yünlerini makasla istediğiniz gibi kesebilirsiniz. Koyunları kendi istediğimiz gibi traş edebilmek içinde FREESTYLE modunu seçmeliyiz. Koyunu traş edip, yünlerini müşterinin istediği gibi boyadıktan sonra müşteriden parayı tahsil etmek için EXİT butonuna tıklayın.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Koyun Berberi oyunu 6 Ocak 2019, Pazar günü eklendi ve 196 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.