Çiftlik Oyunu

Koyun Klon Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Koyun Klon Çiftliği Oyunu
Koyun Klon Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
İki koyun klonunun deli profesörün çiftliğinden kaçmasına yardım edin. Çılgın profesör, hayvanlar üzerinde deneyler yapmak için bir Nano çiftlik kurdu. Ancak iki koyun laboratuvarlarından birinden kaçtı. Koyunlar klon oldukları için aynı şeyleri ve aynı yönlerde hareket ediyorlar. Yön tuşları ile hareket etmelerine yardımcı olabilirsin.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Koyun Klon Çiftliği oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 80 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.