Çiftlik Oyunu

Krallığı Devral Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Krallığı Devral Oyunu
Krallığı Devral Oyunu Nasıl oynanır;
Yüzyıllar boyunca Rivadis İmparatorluğu kıtayı parlaklığı ve şerefiyle yönetti. Ama şimdi büyücülerin tehlikeli ellerine düştü. Devralma Zamanı geldi! Rivadis savaşında 3 ulustan birini yönet; Düşman kalelerini yenmek için asker yetiştirmek ve birlikler göndermek için çiftlikler, mayınlar ve diğer binalar inşa et. Oyun içi öğreticiyi izleyin.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Krallığı Devral oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 176 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.