Çiftlik Oyunu

Küçük Çiftlik Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Küçük Çiftlik Oyunu
Küçük Çiftlik Oyunu Nasıl oynanır;
Küçük Çiftlik Tıklayıcısı, kendi çiftliğinizi inşa etmeniz ve bir ürün ve hayvan yetiştiriciliği yetiştirmeniz gereken eğlenceli bir boşta oyunudur. Büyükbaban sana çiftliğini bıraktı ve başarılı bir çiftçi olmak için büyük şehirden taşınmalısın! Tek bir arsa ile başlayarak, gelir elde etmek için buğday yetiştirmelisiniz ve ardından yeni ve heyecan verici mahsuller ve hayvanlar yetiştirmek için çiftliğinizi genişletmelisiniz. Ekinleriniz otomatik olarak üretiliyor, ancak paraları belirli aralıklarla toplamak için tıklamanız gerekiyor - ekinler ve hayvanlar değeri arttıkça, toplama süresi de artar. Örneğin buğday, madeni para üretmek için sadece birkaç saniye sürerken, inekler daha uzun sürebilir. Mağazadan mahsul toplama işlemini otomatikleştirmek ve rastgele ödül kasaları almak gibi yükseltmeleri satın alabilirsiniz. Ayrıca, ödüller kazanmak ve başarıların kilidini açmak için yan görevleri tamamlayabilirsiniz. 9 arazinin kilidini açabilir ve büyükbabanızın şerefine başarılı bir çiftlik kurabilir misiniz?
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Küçük Çiftlik oyunu 22 Ocak 2019, Salı günü eklendi ve 1500 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.