Çiftlik Oyunu

Küçük İmparatorluk Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Küçük İmparatorluk Oyunu
Küçük İmparatorluk Oyunu Nasıl oynanır;
Bir zamanlar kendi krallığına sahip olmak isteyen bir prens vardı. Ancak bu kolay bir iş değil. Prens'in sıfırdan bir imparatorluk kurmasına yardım et. Bir çiftlik ve diğer yapılar inşa edin, vergi toplayın, rasyonları dağıtın ve halkınızı mutlu edin. İmparator tacı alana kadar krallığınızı geliştirin! İnsanlarını kızdırmayın yoksa isyanı başlatacaklar! İyi şanslar!
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Küçük İmparatorluk oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 102 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.