Çiftlik Oyunu

Mayın Blokları Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Hayvan Oyunları » Mayın Blokları Oyunu
Mayın Blokları Oyunu Nasıl oynanır;
Maden, inşa, zanaat ve dünya topraklarını keşfetmek. Sürüngenlerle savaş ve en son ejderhayı yen. Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Farenizi, yapmak istediğiniz blok yönünde, tıklayın ve basılı tutun. Çubuktan bir öğe seçin, shift tuşuna basılı tutun ve istediğiniz yere yerleştirmek için tıklayın. Birçok şeyin size toplamanız için bir eşya vereceğini fark edeceksiniz. Bu öğeyi inşa etmek ya da işlemek için kullanabilirsiniz Stokunuzu görmek için E tuşuna basın. Orada meşaleler, kazmalar ve daha birçok şey yapabilirsin. Yardımın tamamını okumak için ECS'ye basın.
Hayvan Oyunları kategorisindeki Mayın Blokları oyunu 17 Ocak 2019, Perşembe günü eklendi ve 208 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.