Çiftlik Oyunu

Meyve Eşleştirme Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Meyve Eşleştirme Oyunu
Meyve Eşleştirme Oyunu Nasıl oynanır;
Meyve eşleştirme oyunundaki amacımız aynı olan meyve çeşitlerini eşleştirerek yok etmek. Eşleştirdiğimiz meyvelerin yanyana olması veya aralarında boşluk olması gerekmektedir yani bir engel olmamalıdır. Oyunu fare ile oynuyorsunuz, oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın. İyi oyunlar.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Meyve Eşleştirme oyunu 25 Şubat 2019, Pazartesi günü eklendi ve 1793 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.