Çiftlik Oyunu

Ölü Anahtar 2 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Ölü Anahtar 2 Oyunu
Ölü Anahtar 2 Oyunu Nasıl oynanır;
Askerlere emir verin ve bir sürü yeni silahla düşmanlarınızı yok edin! İlk oyunu kaçırdıysanız öğreticiyi oynamayı unutmayın. Kontroller seçeneklerde değiştirilebilir. Hareket etmek için A ve D tuşlarını, atlamak için Boşluk çubuğunu, çömelmek için Ctrl, düşen silah, kasa veya araçlarla etkileşimde bulunmak için E tuşlarını kullanın. Yeniden yüklemek için R, bir sopayı bırakmak için G, silah değiştirmek için Q veya rakam tuşları, takım arkadaşlarına emir vermek için Z tuşlarına basın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Ölü Anahtar 2 oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 423 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.