Çiftlik Oyunu

Online Çiftlik Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Online Çiftlik Oyunu
Online Çiftlik Oyunu Nasıl oynanır;
GoodGame'e ait online çiftlik yani GoodGame Big Farm oyununda online olarak çiftliğimizi istediğimiz gibi kurup yönetebiliriz. Oyun tamamen online ve istediğimiz gibi işletebiliriz, oyun içinde hesabımızı oluşturduktan sonra oyunumuza kaldığımız yerden hiç bir şey kaybetmeden devam edebiliriz. Online çiftlik oyununu bir çok dilde oynayabileceğiniz gibi Türkçe olarak'ta oynayabilirsiniz. Oyunu fare ile oynarsınız. Oyunda hem çiftliğinizi işletebilir hemde diğer oyuncularla sohbet chat edebilirsiniz. Oyuna başlayınca oyuna alışana kadar oyun içindeki güzel kılavuz size oyun ve oyunun işleyişi hakkında ne yapmanız gerektiği ile ilgili her türlü konuda yardımcı olacak. İlk başlarda güzel kılavuzu dinlerseniz iyi edersiniz. İyi oyunlar. :)
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Online Çiftlik oyunu 6 Ocak 2019, Pazar günü eklendi ve 1364 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.