Çiftlik Oyunu

Pazar Teslimatı Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Pazar Teslimatı Oyunu
Pazar Teslimatı Oyunu Nasıl oynanır;
Yani topladığınız bazı küçük mahsulleri hasat etmesi gereken bir çiftçisiniz ve bunları pazarda satmak istiyorsanız, önce oraya gitmelisiniz, mallarınızı teslim etmek için yeteneğinizi kullanmalı, bisikletle küçük başlamalı ve daha büyük ve daha iyi çalışmaya çalışmalısınız. Sonra kamyonlar ve traktörlerle. Ayrıca, hangi ürünlerin en çok satanı sattığını öğrendiğiniz zaman, ürünler de değerlenecek.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Pazar Teslimatı oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 111 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.