Çiftlik Oyunu

Penguen Lokantası 2 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Hayvan Oyunları » Penguen Lokantası 2 Oyunu
Penguen Lokantası 2 Oyunu Nasıl oynanır;
Penguen Penny bir ziyafet vermek için Antarktika'ya döner! Kuzey Kutbu'ndaki çok başarılı bir adımdan sonra Penny, kendi ülkesinde kendi lokantasını açmaya karar verir. Penny'nin Antarktika'daki en iyi restorana sahip olma hayalini gerçekleştirmesine yardım et. Penny's Diner için müşterilerine hizmet ve ödüllü yıldız kazanarak 4 heyecan verici mekanda oynayın. Bu hit oyun Penguin Diner yuvarlak 2 ... ve daha büyük ve daha iyi - garantili!
Hayvan Oyunları kategorisindeki Penguen Lokantası 2 oyunu 16 Şubat 2020, Pazar günü eklendi ve 135 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.