Çiftlik Oyunu

Plantera Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Plantera Oyunu
Plantera Oyunu Nasıl oynanır;
Kendi sevimli bahçenizi inşa etmeye hazır mısınız? Sebze, çalı, ağaç dikin ve büyümelerini izleyin! Para kazanmak için tıklayın ve hasat edin, yeni bitkilerin kilidini açmak için seviye atlayın ve yardımcıları çekmek için bahçenizi yükseltin. Dikkatli olun, küçük hırsızlar gelir ve ürününüzü çalmaya çalışırlar, onları uzaklaştırmak için tıklamanız gerekir! İyi eğlenceler! Oynamak için farenizi kullanın.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Plantera oyunu 12 Ocak 2019, Cumartesi günü eklendi ve 287 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.