Çiftlik Oyunu

Sanal Çiftlik Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Sanal Çiftlik Oyunu
Sanal Çiftlik Oyunu Nasıl oynanır;
Bu oyunda tamamen kendimize ait sanal çiftliğimizi kuruyoruz. Yapılabilecek herşey serbest! Oyuna başladığımızda önce dedemizden miras kalan küçük arsayla başlıyoruz ve bu küçük arsayı ekip biçerek para kazanıyoruz ve bu kazandığımız paralarla yeni arsalar satın alarak işleri büyütüyoruz hatta ilerledikçe işçiler yerine işlerimizi halledebilecek makineler bile satın alabiliriz. Oyuna NEW GAME butonuna ile başlayabilir ve fare ile oyunu oynarsınız. Online sanal çiftlik oyununu oynarken alt kısımdaki seçeneklerle çok işiniz olacak. İyi oyunlar.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Sanal Çiftlik oyunu 6 Ocak 2019, Pazar günü eklendi ve 193 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.