Çiftlik Oyunu

Sebze Yetiştirme Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Sebze Yetiştirme Oyunu
Sebze Yetiştirme Oyunu Nasıl oynanır;
Bu oyunda bize verilen verimli ve küçük tarlada çeşitli sebzeler ekip yetiştirip para kazanmalıyız. İlk önce soğan ve havuç yetiştirip sonraki bölümlerde ilerledikçe daha farklı sebzeler yetiştirip daha çok para kazanabiliriz. Oyunu fare ile oynayabilirsiniz. İlk sebzenizi yetiştirmeye başlayabilirsiniz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Sebze Yetiştirme oyunu 1 Şubat 2019, Cuma günü eklendi ve 493 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.