Çiftlik Oyunu

Sevimli Çiftlik Hastanesi Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Sevimli Çiftlik Hastanesi Oyunu
Sevimli Çiftlik Hastanesi Oyunu Nasıl oynanır;
Hasta olan evcil ve çiftlik hayvanlarını tedavi edebilmek için önce teşhis koyarak hastalığı veya rahatsızlık sebebini bulmalısın ve sonra tedavi etmek için doğru odaya götürmelisin. Acil olarak tedavi edilmesi gereken bu sevimli hayvanlara gerçek bir veteriner gibi yardım et. Unutma bu sevimli hayvanların sağlıkları senin elinde. Sakın unutma bu şirin hayvanların sağlıklı bir şekilde tekrar ayağa kalkabilmeleri senin elinde. Oyunu fare ile oynuyorsun ve oyuna başladıktan sonra önce oyunun hikayesini izle. Oyunla ilgili daha fazla bilgiyi oyun içerisinde bulabilirsin. Oyun tamamen Türkçe ve diğer dillerde oynanabilir.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Sevimli Çiftlik Hastanesi oyunu 6 Ocak 2019, Pazar günü eklendi ve 190 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.