Çiftlik Oyunu

Tarla İşletme Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Tarla İşletme Oyunu
Tarla İşletme Oyunu Nasıl oynanır;
Tarla işletme oyununu oynamaya başlamak için oyun yüklendikten sonra sağ alt köşedeki START butonuna tıklayın. Oyundaki amacımız yemeklerde kullanılacak meyve ve sebzeleri ihtiyacımız kadar tarlada organik bir şekilde yetiştirmek. Tarlada ekim yapacağımız alana tıkladıktan sonra ekmek istediğimiz ürünü seçerek yetiştirebiliriz. Ürünleri ektikten sonra sulamayı ihmal etmeyin. İyi oyunlar.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Tarla İşletme oyunu 25 Şubat 2019, Pazartesi günü eklendi ve 918 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.