Çiftlik Oyunu

Tekila Zombileri 2 Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Tekila Zombileri 2 Oyunu
Tekila Zombileri 2 Oyunu Nasıl oynanır;
Zombi orduları geri döndü ve her zamankinden daha aç! Miguel'in bu seferkilerden daha iyi olması harika. Ayrıca zombi suikastçi Jaqueline'ı seçme şansın da var! Silahlarınızı alın ve her iki taraftan da saldırırken zombileri ele geçirin. Sonuna kadar hayatta kalmak için elinizden geleni yapın, çünkü insanlık için savaşta son umut sizsiniz! Hareket etmek için A, D veya Sol, Sağ Ok tuşlarını kullanın; çekmek için tıklayın. Silah, sağlık seti ve içki almak için S veya Aşağı Ok tuşuna basın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Tekila Zombileri 2 oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 492 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar




Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.