Çiftlik Oyunu

Tele Tavukçuluk Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Tele Tavukçuluk Oyunu
Tele Tavukçuluk Oyunu Nasıl oynanır;
Lezzetli bir yemek olarak doğmuş bir tavuk olan Bawk Bawk'ın rolünü üstlenin! Çiftlik boyunca yolunuzu açın, engellerin üstesinden gelmek için ışınlanma silahınızı kullanın ve sonunda kaderinizle yüzleşin! Oyuna başlamak için önce 5 saniye bekleyin ve reklamı geçmek için BOŞLUK tuşuna basın sonra PLAY butonuna tıklayıp bölüm seçin. WASD tuşlarını kullanarak fareyi hareket ettirin ve ışınlanma silahını vurun.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Tele Tavukçuluk oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 265 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.