Çiftlik Oyunu

Tıkla Çiftlik Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Tıkla Çiftlik Oyunu
Tıkla Çiftlik Oyunu Nasıl oynanır;
Tıklayarak Çiftlik mi? Kendi çiftliğini oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Odandan çıkmana bile gerek yok! Büyümesini izlemek, para kazanmak, yükseltmeleri almak, yeni yetenek ve eşyaların kilidini açmak ve kendi süper çiftliğini oluşturmak için yapmanız gereken sadece çiftliğinize tıklamak! Oyundaki amacınız hızlı tıklamalar ile mahsülleri hızlı bir şekilde büyütmek. Oyunu fare ile oynuyorsunuz. Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın. İyi eğlenceler!
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Tıkla Çiftlik oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 134 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.